#1 2010-08-05 13:57:50

Loocky

Gość

Podanie

Witam! Póki, co ilość mojego popa to 508, a wojska mam około 400. Buduję trzecią osadę, ale kiedy skończę, zamierzam zabrać się za robienie deffa. Ostatnią edycję wygrał mój sojusz, sam podsyłałem trochę deffa na cud(około 20k pretorian). Myślę, że moje doświadczenie jest wystarczające, by pokazać na, co mnie stać i wstąpić do waszego sojuszu. 200% wojska zamierzam zrobić w tydzień. Mój sojusz Mason rozpada się na moich oczach. Najlepsi gracze, w tym dowódca- odeszli. Byliśmy przez chwilę 21, teraz jesteśmy 29, sądzę, że z dnia na dzień będzie jeszcze gorzej. Jeśli będziecie robić akcje deff, podeśle tyle pretorian ile będzie wam potrzeba. Gram nie pierwszą, nie drugą, ani nie trzecią edycję w traviana. Dlatego sądzę, że przydam się w tym sojuszu. Jeśli moje wojsko jest barierą, proszę poczekajcie, aż zrobię 200%, ale sądzę, że będąc już w Waszym sojuszu, będzie mi o wiele łatwiej.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilkowiecka.pun.pl www.zostanlegenda.pun.pl www.wzgorzawitosa.pun.pl www.wtiich.pun.pl www.afrodyta.pun.pl